Datum:31.8.2014      Čas:10:00      Hřiště:tráva        Utkání:MU

„B“ – 2.2,2:1

Branky:3x Mustafa Luan,2X Mysliveček,Raisigl,Nešpor,Bruckner

Statistika

MSK U13                                  Kroměříž

Střela do branky                     14                                                11

Mimo branku                          11                                                12

Fauly                                       7                                                   9

Ofside                                      5                                                   5

Rohy                                       11                                                  9

Komentář:

Po odložených utkání jsme vstoupili do soutěže až ve 4 kole proti Kroměříži. V předchozím ročníku soutěže jsme nad Kroměříží vyhráli vysoko 23:4,ale tentokrát nás čekal úplně jiný soupeř.

1.poločas nám vyšel náramně co se týká výsledku. Poločas jsme vyhráli 6:2,ale branek mohlo padnout mnohem více (3x břevno,2x tyč).Důležité pro nás je,že se kluci dokážou dostat do střeleckých pozic.

Ve 2.poločase nás Kroměříž začala přehrávat, a to diky lepšímu pohybu,rychlejší a přesnější kombinaci. Utkání začalo nabírat na dramatičnosti a až do konce se bojovalo o každý míč.Kluci nakonec 2.poločas prohráli 5:2.

Klukům blahopřejeme k vítězství a těšíme se na další utkání.